UWAGA!!!

REKRUTACJA DO PROJEKTU!

SZANOWNA STUDENTKO! SZANOWNY STUDENCIE!

Chcesz podnieść swoje kompetencje?  Zdobyć nowe umiejętności? Poszerzyć kwalifikacje? Poznać różne miejsca pracy? Wyjechać na obóz paramilitarny? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!!!

Projekt: Podniesienie kompetencji studentek/studentów kierunku Pedagogika i Bezpieczeństwo narodowe Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Projekcie realizowanym przez naszą Uczelnię w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

ZAŁOŻENIA PROJEKTU

CELEM GŁÓWNYM PROJEKTU JEST WSPARCIE W PODNIESIENIU KOMPETENCJI STUDENTÓW/TEK NIEZBĘDNYCH  I  POSZUKIWANYCH NA RYNKU PRACY:

• kompetencji komunikacyjnych w zakresie umiejętności językowych (warsztaty języka migowego);
  • kompetencji komunikacyjnych w zakresie umiejętności interpersonalnych;
  • kompetencji analitycznych w zakresie umiejętności rozwiązywania problemów;
  • kompetencji zawodowych;
  • kompetencji w zakresie przedsiębiorczości.

Udział w Projekcie znacznie ułatwi start i rozwój na drodze zawodowej.

Projekt kierowany jest do studentów  DRUGIEGO i TRZECIEGO ROKU kierunków: Pedagogika,  Bezpieczeństwo narodowe.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W PROJEKCIE

Oferujemy bezpłatny udział w następujących formach wsparcia:

• udział w szkoleniach certyfikowanych,
  • udział w warsztatach kompetencyjnych z udziałem ekspertów,
  • udział w wizytach studyjnych
  • udział w obozie paramilitarnym z zapewnionym pobytem, wyżywieniem oraz dojazdem i powrotem.

Elektroniczna rekrutacja w dniach 5 - 21.10. 2018 r.

Wypełnione ankiety proszę przesyłać na adres e-mail:

Ankietę można znaleźć tutaj.