belka konferencje

belka studia

Dlaczego warto studiować ....?

Instytut Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa to jedna z najszybciej i najdynamiczniej rozwijających się jednostek organizacyjnych Wydziału Humanistycznego UP-H. Wszechstronnie wykształcona, otwarta i kreatywna kadra dydaktyczna, kierunki i specjalności dostosowywane systematycznie do wymagań rynku pracy oraz doskonałe zaplecze lokalowe gwarantują owocne i komfortowe studia w murach Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Nie bez znaczenia pozostaje także usytuowanie naszej jednostki na terenie miasta przyjaznego studentom, w którym mogą oni bez trudu znaleźć zakwaterowanie oraz wiele atrakcji w czasie wolnym od nauki.

belka nasza oferta

Oferta dydaktyczna

Obecnie Instytut Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa kształci na kierunkach studiów Bezpieczeństwo Narodowe i Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Są to studia I i II stopnia. Ponadto oferujemy studia III stopnia w dyscyplinie Nauki o Bezpieczeństwie oraz cztery kierunki studiów podyplomowych.

belka ksztalcenie

Zdjecie INSiB

Jak kształcimy?

Proces kształcenia na kierunkach i specjalnościach firmowanych przez Instytut Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa realizowany jest przez wysokiej klasy specjalistów z dziedziny szeroko pojętego bezpieczeństwa, politologii, historii i innych dyscyplin pokrewnych. W większości przypadków nasi dydaktycy to osoby zawodowo związane z resortem obrony narodowej, Siłami Zbrojnymi RP oraz innymi instytucjami związanymi z systemem bezpieczeństwa RP. Nasza kadra to ludzie kreatywni, otwarci na współpracę i profesjonalnie podchodzący do wykonywanych zadań.

belka wyposazenie

Doskonale wyposażone sale ...

Instytut Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa dysponuje nowoczesną i doskonale wyposażoną bazą dydaktyczną usytuowaną w całości w budynku Wydziału Humanistycznego UP-H. Przestronne, widne i klimatyzowane sale wykładowe i seminaryjne posiadają najnowocześniejsze w Polsce zplercze informatyczne umożliwiające prowadzenie zajęć z wykorzystaniem wszelkich dostępnych technik i środków multiumedialnych. Ponadto skupienie Wydziału Humanistycznego w jednym gmachu znakomicie ułatwia udział w zajęciach, bez konieczności przemieszczania się do innych budynków.

Baner facebook

Erasmus1

belka aktualnosci

Zmiana

Media

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wymiany w ramach programu Erasmus+.

Wyjazdy w ramach Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018:

Na stronie internetowej UPH  dostępny jest aktualny wykaz miejsc w uczelniach partnerskich, do których studenci i pracownicy naszej uczelni mogą wyjechać.

Koordynator Uczelniany Programu Erasmus+:

mgr Danuta Olejnik

tel.:+48 25 643 19 61

fax: +48 25 644 20 45

Koordynator Wydziałowy:

dr Maxim Shadurski

Godziny konsultacyjne Koordynatora Wydziałowego:

Czwartek 12.15 - 13.15, pokój 3.30

Więcej infomacji na temat programu Erasmus + dostępnych jest tutaj.

Kursy dla studentów w ramach programu Erasmus

Course catalogue

business 3268751 1920